ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
ДО ПРЕОСВ. ВЛАДИКИ СТЕФАНА ХМІЛЯРА
Єпископа Української Католицької Єпархії Торонто і Східньої Канади

СПРАВА: Таємна Продаж МОНАСТИРЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

18 травня 2006 р.Б.

Христос Воскрес!

Преосвященнійший Владико Стефане,

До Вас звертаються прихожани монастиря Пресвятої Богородиці в Оранжвіл, Онтаріо.

Ми довідалися, що Монастир продається таємно і скрито щоби покрити борги Торонтонської Епархії, що не пов ' язані з Монастирем.

Ми вважаємо, що статус Монастиря не може бути змінено.

  1. Нема Господньої волі на те, щоби закрити Монастир. “ Коли хтось зруйнує храм Божий, Бог зруйнує того, бо храм Божий святий... ” (1Кор, 3 :17) ;
  2. Монахи-цистерці продали монастир Українській Греко-Католицькій громаді набагато дешевше від ринкової вартості ( 1 / 3 ціни) щоб абсолютно зберегти його як Християнську с вятиню;
  3. Зараз є реальний план провадження в Монастиря шкільних ретрітів, який має повністю забезпечити фінансове утримання Монастиря.

Дозволимо собі також нагадати, що рік тому, коли цистерці були готові забрати назад монастир через несплату моргеджу єпархією, впродовж довшого часу (близько 7 місяців) Єпархія не мала плану зберегти монастир і була готова повернути монастир монахам-цистерцям. Завдяки чисельним жертводавцям, старанням декількох священників та праці людей-прихожан монастир було збережено.

Вважаємо, що Єпархія не має морального права продати Монастир, тим самим зраджуючи обіцянку цистерцям і всім людям, які впродовж більш як сім років зберігають цю Святиню і тим прославляють Господа і Його Матір.

У випадку, якщо Єпархія категорично не в змозі утримати Монастир, ми пропонуємо викупити землі Монастиря в цілому щоби виплатити борг монахам-цистерцям з умовою збереження статусу Монастиря. Ми готові зустрітися і обговорити цю пропозицію з Владикою.

Доводимо до відома Преосвященнійшого Владики що ми, представляючи всіх жертводавців монастиря, докладемо всіх зусиль для збереження Монастиря, включаючи інформування духовенства, ширшої громади – монахів-цистерців, української та канадської громад, про вищезгадані події через засоби масової інформації, а також через інші акції.

Молимося з надією, що Господь вислухає наші молитви та з Вашою допомогою збереже це Богом обране місце, також допоможе вирішити Епархіяльні борги у Свій спосіб.

З Вірою, Надією і Любов ' ю,
Прихожани монастиря Пресвятої Богородиці.

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2005 Mother Of God Monastery